Про нас

КОМАНДА КОНСУЛЬТАЦІЙ


Др. Бернд Вреде,  

Засновник та Генеральный директор, консультант


Засновник нашої компанії, др. Бернд Вреде виріс у Східній Німеччині. Особисто знайомий зі Східною Європою, особливо з Україною. 

У 1985 році працював влітку в Києві у складі студентської бригади. Влітку 1986 року, після катастрофи на Чорнобильській АЕС, знову брав участь у позбудові лікарні у складі студентської бригади, цього разу як її керівник. 

Після возз’єднання Німеччини  працював на різних посадах за крдоном, зокрема у Росії, на Балканах та на Кавказі від імені Федерального управління Німеччини. 

Протягом останніх років здійснив декілька приватних дослідницьких поїздок в Україну, особливо у Волинську область, щоб опрацювати історію родини своєї матері, котра походить із м. Торчин Луцького району. 

Саме тому др. Вреде вміє читати українською мовою. Однак для професійних контактів його російська є кращою. 


Єлєна Вреде, 

Старший партнер, консультант,

Дипломований філолог, Магістр Social Management (MSM)


Єлєна Вреде народилася в Сибірі в латвійській родині. У 1990-х переїхала до Німеччини. Після успішного навчання в магістратурі працює консультантом з персоналу, зокрема міграційним  консультантом. Вона також працює присяжним перекладачем, перекладачем з російської мови, а також судовим перекладачем.


Наталія Вреде

Партнер, консультант,

Дипломований економіст, Бакалавр наук (B. Sc.)


Наталія Вреде – економіст. Після переїзду до Німеччини вона здобула ступінь бакалавра ділового адміністрування в Гамбурзькому університеті. Вона в основному відповідає за облік та контроль.


ДЛЯ ПОШУКАЧІВ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ДЛЯ ПРАЦЕДАВЦІВ